Hotel Borges Chiado

***
Rua Garret 108, Lisbon, 1200-205, Portugal
Online rezervace. Ceny od EUR58.
Máme k dispozici živé operátory, prosím zavolejte
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od EUR58

nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zobrazit ceny
Pokoj
Pokoj
Wi-Fi zdarma
Poslat tuto stránku

Hotel Borges Chiado je 3 hvězdičkový hotel výhodně situován v Lisbon. Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.

Fitness centrum, vybavené posilovacími stroji, je přistupné pro všechny hosty. Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem. Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.

Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek. Celý objekt je zcela nekuřácký.

Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami.

Zobrazit více »

Otázky a Odpovědi

Hotel Borges Chiado Pokoje

Double Room
1 Double bed 20 m2
Shower, Safety deposit box, TV, Air conditioning, Hair dryer

1 Double Bed OR 2 Twin Beds

215 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 32-inch LCD TV with satellite channels

Food & Drink - Room service (limited)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Safe and wardrobe or closet; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Superior Twin Room (Chiado Square View)
2 Dvě oddělené postele 23 m2
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

2 Twin Beds

248 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 32-inch LCD TV with satellite channels

Food & Drink - Room service (limited)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Desk, phone, and safe; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Twin Room
2 Dvě oddělené postele 20 m2
Sprcha, Trezor, Televize, Klimatizace, Fén

2 Twin Beds

215 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 32-inch LCD TV with satellite channels

Food & Drink - Room service (limited)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Safe and wardrobe or closet; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Standard Triple Room (Chiado View)
3 Dvě oddělené postele 27 m2
Sprcha, Trezor, Televize, Klimatizace, Fén

3 Twin Beds

291-sq-foot room with city views

Internet - Free WiFi

Entertainment - 32-inch LCD TV with satellite channels

Food & Drink - Room service (limited)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Safe and wardrobe or closet; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Pokoj Superior Dvoulůžkový s přistýlkou
3 Twin bed 20 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Standard Double Room
1 Double bed 20 m2
Shower, Safety deposit box, TV, Air conditioning, Hair dryer

1 Double Bed OR 2 Twin Beds

215 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 32-inch LCD TV with satellite channels

Food & Drink - Room service (limited)

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Safe and wardrobe or closet; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Pokoj Superior se dvěma samostatnými lůžky s výhledem na Chiado
2 Twin bed 20 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Standardní jednolůžkový pokoj
1 Dvoulůžková postel 10 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Standard pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
1 Dvoulůžková postel 10 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Standard Trojlůžkový Pokoj
3 Twin bed 10 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Pokoj Deluxe s manželskou postelí
1 Dvoulůžková postel 15 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Pokoj Superior s oddělenými postelemi
2 Twin bed 15 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Pokoj Superior s manželskou postelí a výhledem na Chiado
1 Dvoulůžková postel 20 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Čtyřlůžkový pokoj
4 Twin bed 20 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace
Rodinný pokoj
6 Twin bed 25 sqm
Sprcha, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

Hotel Borges Chiado Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma
Bezplatné Wi-Fi
Pokoj pro nekuřáky
Klimatizace
Pokojová služba
Rodinné pokoje
Výtah
Úschovna zavazadel
Trezořový box
Faxování/kolorování
Turistická kancelář
Zvukotěsné pokoje
Žehlicí služba
Masáže
Bezdýmový provoz
Soukromé přihlášení/odhlášení
Sdílený lounge/TV prostor
Pokoj bez alergenů
Ovoce
Bezkontaktní platba k dispozici
Hasicí přístroje
Lékarnička k dispozici
Faktura poskytnuta
Detektory kouře
Jídlo může být doručeno do ubytování hosta.
CCTV před budovou
Přístup ke zdravotnickým profesionálům
24hodinová bezpečnost
Bezpečnostní alarm
Přístup pomocí klíčové karty

Televize ve společných prostorách
Recepce (omezené hodiny)
Fitness zařízení (příplatek)
Internetové připojení
Úklid na vyžádání
Recepční hala
Možnosti vegetariánského menu k dispozici
Fitness zařízení (za příplatek)

 

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Hotel Borges Chiado

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v hotelu Hotel Borges Chiado?
Hosté se mohou přihlásit od 14:00. Odhlášení je do 12:00.
Které letiště je nejblíže k Hotel Borges Chiado?
Lisbon, Portugal (LIS-Portela) se nachází 4.12 mi od ubytování.
Zajišťuje pokojová služba?
Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu.
Je recepce otevřena 24 hodin denně?
Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.
Je v hotelu fitness centrum?
Fitness centrum, vybavené posilovacími stroji, je přistupné pro všechny hosty.
Jsou v blízkosti restaurace nebo přímo v areálu hotelu?
Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.
Mají hotelové pokoje trezory?
Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.
Je v hotelu Hotel Borges Chiado zdarma Wi-Fi?
Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.
Jsou k dispozici prádelní služby?
Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek.
Je v areálu povoleno kouření?
Celý objekt je zcela nekuřácký.
Má hotel Hotel Borges Chiado business centrum?
Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami.

Hotel Borges Chiado na mapě

📍 Hotel Borges Chiado
Klikněte pro interakci s mapou

 

Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...The location is brilliant, central, close to the public transport...
Celkové hodnocení: 8.8
(z 10) Na základě 2 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště poblíž Hotel Borges Chiado

    • Lisbon, Portugal (LIS-Portela) - 4.12 mi

    Muzea

    • Museu do Chiado - 883 f
    • Museum of Decorative Arts Museu de Artes Decorativas - 0.63 mi
    • Natural History Museum and Botanical Garden - 0.71 mi
    • Puppet Museum Museu da Marioneta - 0.74 mi
    • Fado and Guitar Museum Casa do Fado e da Guitarra Portuguesa - 0.75 mi

Hotele w pobliżu Hotel Borges Chiado

Situated in the heart of Lisbon, the Lisboa Carmo Hotel is a deluxe 4-star property that offers a prime location for exploring the city. Just 4.9km (3 mi) from ...
Hotel do Chiado enjoys a prime location in Lisbon’s fashionable Chiado district, known for its elegance, culture, and vibrant atmosphere. With direct access ...
Hotel Inn Rossio is ideally positioned in the heart of Lisbon, which is home to an amalgamation of old-world neighbourhoods and pulsating shopping centres. This ...
Lisbon Art Stay Hotel & Apartments provides a unique blend of comfort and convenience just 1.4 km (0.9 mi) from the heart of Lisbon. Guests enjoy the ...